• 👏 WYNIKI KONKURSU STRAŻACKIEGO

•          Spora grupa uczniów z naszej szkoły wzięła udział w Ogólnopolskim Strażackim Konkursie Plastycznym, który został zorganizowany przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP. Tematyka konkursu obejmowała udział straży pożarnych w działaniach związanych z usuwaniem skutków klęsk żywiołowych i ekologicznych, akcjach ratowniczo-gaśniczych, ratownictwa specjalistycznego oraz udział we wszelkich innych wydarzeniach, czy działaniach tj.: zawody strażackie, koncerty orkiestr, Młodzieżowe i Dziecięce Drużyny Pożarnicze. Na etapie powiatowym z pośród ponad 70 prac plastycznych z przedszkoli i szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z terenu powiatu strzelecko-drezdeneckiego do etapu wojewódzkiego zakwalifikowały się prace plastyczne w 4 grupach wiekowych. Przyznano 18 wyróżnień w 4 kategoriach wiekowych. Wszyscy uczestnicy z naszej szkoły otrzymali wyróżnienia. A są to:

Marcel Jakubiuk kl. I, Lena Chodzińska kl. I, Michalina Ostrowska kl. II, Ewelina Woźniak kl. III, Wiktoria Młodzianowska kl. III, Jakub Jankowski kl. IV, Maciej Jankowski kl. IV, Rafał Sodal kl. IV, Zofia Ostrowska kl. IV, Sandra Adamowicz kl. IV.

Ogromne brawa dla wszystkich wyróżnionych!